Ankara'nın En iyi Dershanesi

Ankara’daki En İyi Dershaneler başarılarını öğrencilerine vermiş olduğu eğitim ile kanıtlamış, başarılı öğrencilerinin yanı sıra orta ve temeli olmayan öğrencilerini de doğru yöntemler ile başarıya taşıyabilen kurumları ifade etmektedir.

Ülkemizde üniversite sayıların ve dolayısıyla kontenjanlarının artması sonucunda Lisans Mezunları oranı Türkiye nüfusuna göre son 10 yılda %5,5 ten %13,9 yükselerek tarihin en yüksek üniversite mezunu sayısına ulaştı.Buna karşılık 20-24 yaş arasındaki Üniversite mezunlarının işsizlik oranı %34 seviyesinde.

Rakamlardan da görebileceğiniz üzere üniversite mezunu olmakta ziyade iyi Üniversitelerin iyi bölümlerinden mezun olmanız önem arz etmektedir. Ankara’nın En iyi dershanesi olarak size bir üniversite kazandırmayı başarı olarak görmüyoruz, üniversite sınavından almış olduğunuz yüksek bir puan, düşük bir yüzdelik dilim ile iyi bir üniversitede lisans eğitimi almanızı ve üniversiteyi bitirdiğinizde işverenler tarafından seçilmenizi değil, iş seçme hakkınızı kullanmanız için çaba sarf ediyoruz.

Dershanemiz, Ankara’nın en iyi dershanesi olma amacıyla 2002 yılında kurulmuş olup, kuruluşunda bugüne kadar eğitimi ticari meta olarak görmediği için zincir dershaneler içinde yer almamış 150 kişilik kontenjanı dahilinde, adını üniversitelerin iyi bölümlerini kazandırdığı öğrencileri ile duyurmuştur.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Gruplarımız hakkında bilgi almak ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk
Hemen Ara