8.Sınıf LGS

8.Sınıf Gruplarımız

8.Sınıf LGS Kurs Programımız Hafta sonu 2 Gün olarak planlanmış ve hafta içi etüt prgoramları ve deneme sınavlarının yapılması amaçlanmıştır.

Sınıflarımız 10 kişiden homojen olarak oluşturulmuş olup tüm dersler alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.

 Tüm öğrencilerimizin çalışmaları takip edilerek, eksik görülen konularda öğrenci inisiyatifine bırakılmaksızın etüt programları hazırlanmakta ve öğrencimizin konuya vakıf olduğu kendisine verilen ödevler ile test edilmektedir.

 Öğrencilerimiz için derse başlanan ilk bir aydan sonraki her 2 haftada bir işlenen konular üzerinden deneme sınavları yapılmaktadır.

Liselere giriş sınavında başarılı olabilmek için; çok çalışmanın yanı sıra düzenli ve doğru planlanmış bir program ile çalışarak, çalışılan konular ile ilgili çok soru değil nitelikli sorular çözmeyi, her gün en az 10 sayfa kitap okumayı günlük rutin haline getirmek gerekmektedir.

Bilmeniz Gerekenler

YKS (TYT-AYT) Programına hazırlanan öğrencilerimiz 10 kişilik gruplarda eğitim görmektedir.

Öğrencilerimiz dönem içinde etüt programları hariç 448 saat ders programları bulunmaktadır.

Öğretinceye kadar öğretim felsefemizin bir gereği olmakla birlikte öğrencilerimiz, eksik görünen konularda öğrencinin inisiyatifine bırakılmaksızın etüte alınılar.

Dershanemizde stajyer öğretmen çalıştırılmamakta olup, tüm etütler derse giren uzman öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Dershanemizde eğitim koçluk sistemi mevcuttur. Her öğrenci eğitimin başlamasından 15 gün sonra kendisine bir öğretmeni eğitim koçu olarak seçer (Bir öğretmen en fazla 7-8 öğrenicinin eğitim koçu olabilir)

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Gruplarımız hakkında bilgi almak ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk
Hemen Ara