11.Sınıf Gruplarımız

11.Sınıf Gruplarımız

Üniversiteye giriş sınavına yönelik hazırlığın 12. sınıfa sığdırılmaya çalışılması doğru bir taktik olmadığı gibi dört yıllık lise müfredatının üstesinden yalnızca 12. sınıfta çalışılarak gelinmesi gerçekçi değildir. Hedefi iyi üniversitelerin iyi bölümlerini kazanmak isteyen öğrencilerin muhakkak 11. Sınıftan itibaren sınava yönelik çalışması gerekmektedir.

Dershanemiz, 11.Sınıf öğrencilerimizin hem okul derslerinde başarıyı sağlaması hemde gelecek yıl girecekleri üniversite sınavında başarılı olmaları için gerekli altyapıyı sağlamalarına yönelik bir program ile öğrencilerini sınava hazırlamaktadır. Unutulmamalıdır ki yüksek gelen bir diploma derecesinden sağlanan puan, sizinle aynı puanı alan bir aday karşısında sizi öne geçirecektir.

11.Sınıf Gruplarımız Hafta içi 2 Gün – Hafta sonu 2 Gün olarak planlanmış, geri kalan 3 gün ise etüt programları ve denemeler için ayrılmıştır.

Sınıflarımız 10’ar öğrenciden, homojen olarak oluşturulmuş olup tüm dersler alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.

 Tüm öğrencilerimizin çalışmaları takip edilerek, eksik görülen konularda öğrenci inisiyatifine bırakılmaksızın etüt programları hazırlanmakta ve öğrencimizin konuya vakıf olduğu kendisine verilen ödevler ile test edilmektedir.

 Öğrencilerimiz için derse başlanan ilk bir aydan sonraki her 2 haftada bir işlenen konular üzerinden deneme sınavları yapılmaktadır.

Üniversiteye giriş sınavında başarılı olabilmek için; çok çalışmanın yanı sıra düzenli ve doğru planlanmış bir program ile çalışmak gerekmektedir.

11.Sınıf Gruplar Ders Programı

* Tabloda haftalık ders saatleri gösterilmiş olup, etüt programları ders saatleri içerisine dahil değildir.

Bilmeniz Gerekenler

11.Sınıf (TM-MF) Grubu Öğrencilerimiz 10 Kişilik Gruplarda eğitim görmektedirler.

Öğrencilerimiz dönem içinde etüt programları hariç 576 saat ders programları bulunmaktadır.

Öğretinceye kadar öğretim felsefemizin bir gereği olmakla birlikte öğrencilerimiz, eksik görünen konularda öğrencinin inisiyatifine bırakılmaksızın etüte alınılar.

Dershanemizde stajyer öğretmen çalıştırılmamakta olup, tüm etütler derse giren uzman öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Dershanemizde eğitim koçluk sistemi mevcuttur. Her öğrenci eğitimin başlamasından 15 gün sonra kendisine bir öğretmeni eğitim koçu olarak seçer (Bir öğretmen en fazla 7-8 öğrenicinin eğitim koçu olabilir)

Olağanüstü durumlarda Online Eğitim yapılabilmesi için sınıflarımız akıllı tahtalar ile 1-1 Sınıf ortamında ders işlenmesi için yenilenmiş olup pandemi sürecinde öğrencilerimize verilen toplam 200 saat 11.Sınıf müfredatı içerikli ders video tekrarları sistemimize yüklenmiştir. 2021 Öğretim yılı içerisinde belirli günlerde saat 20:00 sonrasında gece dersleri ve soru çözümleri için kullanılması planlanmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Gruplarımız hakkında bilgi almak ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk
Hemen Ara