Mezun Gruplarımız

Mezun Gruplarımız ve 12.Sınıf Gruplarımız YKS (TYT-AYT) Kurs Programımız Hafta içi 4 Gün – Hafta sonu 1 Gün olarak planlanmış, geri kalan 2 günde ise etüt programları ve denemeler için ayrılmıştır. 

Devamını Oku

12.Sınıf Gruplarımız

Öğrencilerimiz için derse başlanan ilk bir aydan sonraki her hafta işlenen konular üzerinden deneme sınavları yapılmaktadır. Öğrencilerimiz dönem içinde etüt programları hariç 930 saat ders programları bulunmaktadır.

Devamını Oku

11.Sınıf Gruplarımız

Üniversiteye giriş sınavına yönelik hazırlığın 12. sınıfa sığdırılmaya çalışılması doğru bir taktik olmadığı gibi dört yıllık lise müfredatının üstesinden yalnızca 12. sınıfta çalışılarak gelinmesi gerçekçi değildir.

Devamını Oku

10.Sınıf (LGS) Gruplarımız

8.Sınıf LGS Kurs Programımız Hafta sonu 2 Gün olarak planlanmış ve hafta içi etüt prgoramları ve deneme sınavlarının yapılması amaçlanmıştır.Sınıflarımız 10 kişiden homojen olarak oluşturulmuş olup tüm dersler alanında uzman öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Devamını Oku

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Gruplarımız hakkında bilgi almak ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk
Bilgi Almak için