Öğrenci ve Veli Yorumlarımız

Virüs zamanında tüm derslerimizi sınıf ortamında canlı yayınlarda gerçekleştirmemizi sağlayan sonrasında dersleri kaçırmamamız için tüm dersleri internete yükleyen ve en önemlisi bizler için dershaneye gidip belki canlarını ikinci planda bırakan tüm hocalarıma selam olsun. Siz elinizden geleni yaptınız şimdi sıra bizde

Filiz Koçabaş
Dershanemiz Öğrencisi,

Her şeyi öğrencileri için yapan ve düşünen bir dershane, böyle zamanda böyle kaliteli bir dershane bulmak beni çok mutlu etti. İyi ki varsınız Rekor Dershanesi.

Buse Kasap
Dershanemiz Öğrenicisi,

Öğretmen kadrosunun işinin ehli olduğunu düşünüyorum hele bir Didem Hoca var ki bana tüm dönem boyunca tahammül etti ve matematiği benim gibi bir insana bile sevdirdi 🙂 Ayhan Hoca benim için bir öğretmen değil baba gibi oldu. Onları asla unutmayacağım, her şey için teşekkür ederim. Bir öğretmen adayı olarak yollarımızın tekrar kesişeceğini umuyorum 😉

Serpil Köse
Dershanemiz Öğrenicisi,

Kızım Rekor Dershanesine gitmeye başladıktan sonra alışkanlıkları değişmeye başladı, eskiden ders çalışması için gözünün içine bakardım şimdi gel biraz yanımızda otur dediğim zaman ders çalışmam gerekiyor diyor. Nasıl yaptığınızı bilmiyorum ama bu motivasyona ihtiyacı varmış. Çok teşekkür ederiz.

Hasret Sunay
Dershanemiz Velisi,

Tıp Fakültesinde okumak isteyen oğlum 12.Sınıfta liseden mezun olduğunda ilk 50000’e girememişti, Rekor Dershanesi ile tanıştığımızda tekrar hazırlanması durumunda farklı sonuçlar alabileceğini öğrendik ve bizi her konuda ikna ettiler, öyle ki onlarla tanıştıktan sonra başka bir kurumdan içeri girmek bile istemedik. İyi ki de ikna etmişler oğlum bu sene sınavda 8400.cü olarak Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Her şey için ne kadar teşekkür etsem azdır.

Zeki Demirbas
Dershanemiz Velisi,

Oğlum hem 11.Sınıfta hemde 12.Sınıfta Rekor Dershanesinde öğretim gördü. 11.Sınıfta Üniversite sınavına yönelik hem iyi bir altyapı aldı hemde okul puanı için ders ortalamasını yükseltti, 12.Sınıfta açık liseye geçerek üniversite sınavına hazırlandı ve ilk yılında Hacettepe Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğini Bölümünü kazandı. İlk tanıştığımda söylediğiniz gibi sizin en değerli varlığınız bizim de en değerli varlığımızdır sözünün ne kadar doğru olduğunu gösterdiniz.

Füsun Özer
Dershanemiz Velisi,
Bilgi Almak için