12.Sınıf Gruplarımız

12.Sınıf Gruplarımız

Mezun Gruplarımız ve 12.Sınıf Gruplarımız YKS (TYT-AYT) Kurs Programımız Hafta içi 4 Gün – Hafta sonu 1 Gün olarak planlanmış, geri kalan 2 günde ise etüt programları ve denemeler için ayrılmıştır.

Sınıflarımız 5’er veya 10’ar öğrenciden, homojen olarak oluşturulmuş olup tüm dersler alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.

 Tüm öğrencilerimizin çalışmaları takip edilerek, eksik görülen konularda öğrenci inisiyatifine bırakılmaksızın etüt programları hazırlanmakta ve öğrencimizin konuya vakıf olduğu kendisine verilen ödevler ile test edilmektedir.

 Öğrencilerimiz için derse başlanan ilk bir aydan sonraki her hafta işlenen konular üzerinden deneme sınavları yapılmaktadır.

Üniversiteye giriş sınavında başarılı olabilmek için; çok çalışmanın yanı sıra düzenli ve doğru planlanmış bir program ile çalışılması gerekmektedir.

12.Sınıf Grupları Ders Programımız

* Tabloda haftalık ders saatleri gösterilmiş olup, etüt programları ders saatleri içerisine dahil değildir.

Bilmeniz Gerekenler

YKS (TYT-AYT) Programına hazırlanan öğrencilerimiz 5 veya 10 kişilik gruplarda eğitim görmektedir.

Öğrencilerimiz dönem içinde etüt programları hariç 930 saat ders programları bulunmaktadır.

Öğretinceye kadar öğretim felsefemizin bir gereği olmakla birlikte öğrencilerimiz, eksik görünen konularda öğrencinin inisiyatifine bırakılmaksızın etüte alınılar.

Dershanemizde stajyer öğretmen çalıştırılmamakta olup, tüm etütler derse giren uzman öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Dershanemizde eğitim koçluk sistemi mevcuttur. Her öğrenci eğitimin başlamasından 15 gün sonra kendisine bir öğretmeni eğitim koçu olarak seçer (Bir öğretmen en fazla 7-8 öğrenicinin eğitim koçu olabilir)

Olağanüstü durumlarda Online Eğitim yapılabilmesi için sınıflarımız akıllı tahtalar ile 1-1 Sınıf ortamında ders işlenmesi için yenilenmiş olup pandemi sürecinde öğrencilerimize verilen toplam 300 saat YKS ders video tekrarları sistemimize yüklenmiştir. 2021 Öğretim yılı içerisinde belirli günlerde saat 20:00 sonrasında gece dersleri ve soru çözümleri için kullanılması planlanmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Gruplarımız hakkında bilgi almak ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk
Hemen Ara