8.Sınıf LGS

10.Sınıf Gruplarımız

10.Sınıf Kurs Programımız Hafta içi 2 gün – Hafta sonu 2 Gün olarak planlanmış olup hafta içi etüt programları ve işlenen konular üzerinden deneme sınavlarının yapılması amaçlanmıştır.

Sınıflarımız 10’ar kişiden homojen olarak oluşturulmuş olup tüm dersler alanında uzman branş öğretmenleri tarafından verilmektedir.

 Tüm öğrencilerimizin çalışmaları takip edilerek, eksik görülen konularda öğrenci inisiyatifine bırakılmaksızın etüt programları hazırlanmakta ve öğrencimizin konuya vakıf olduğu kendisine verilen ödevler ile test edilmektedir.

 Öğrencilerimiz için derse başlanan ilk bir aydan sonraki her 2 haftada bir işlenen konular üzerinden deneme sınavları yapılmaktadır.

♦ Öncelikle 9.Sınıf ve 10.Sınıf konularının iyi bilinmesi üniversite sınavında öğrencilerin iyi bir temele sahip olduğunun en büyük göstergesi niteliğindedir. Bunun sebebi TYT sınavında 40 Temel Matematik, 40 Temel Türkçe, 7 fizik, 7 kimya, 6 biyoloji ayrıca 5 din kültürü ve ahlak bilgisi, 5 felsefe, 5 tarih ve 5 coğrafya olmak üzere toplam 120 soru soruluyor olması ve bu konuların tamamının 9. ve 10.sınıf konulardan oluşmasıdır.

10.Sınıf Grupları Ders Programı

10.Sınıf Haftalık Ders Programı

* Tabloda haftalık ders saatleri gösterilmiş olup, etüt programları ders saatleri içerisine dahil değildir.

Bilmeniz Gerekenler

8.Sınıf LGS Kurs Programımızda öğrencilerimiz 8-10 kişilik homojen olarak oluşturulmuş gruplarda eğitim görmektedir.

Öğrencilerimiz dönem içinde etüt programları hariç 448 saat ders programları bulunmaktadır.

Öğretinceye kadar öğretim felsefemizin bir gereği olmakla birlikte öğrencilerimiz, eksik görünen konularda öğrencinin inisiyatifine bırakılmaksızın etüte alınırlar.

Dershanemizde stajyer öğretmen çalıştırılmamakta olup, tüm etütler derse giren uzman öğretmen kadrosu tarafından verilmektedir.

Dershanemizde eğitim koçluk sistemi mevcuttur. Her öğrenci eğitimin başlamasından 15 gün sonra kendisine bir öğretmeni eğitim koçu olarak seçer (Bir öğretmen en fazla 7-8 öğrenicinin eğitim koçu olabilir)

Olağanüstü durumlarda Online Eğitim yapılabilmesi için sınıflarımız akıllı tahtalar ile 1-1 Sınıf ortamında ders işlenmesi için yenilenmiş olup, 2023-2024 Öğretim yılı içerisinde belirli günlerde saat 20:00 sonrasında gece dersleri ve soru çözümleri için kullanılması planlanmaktadır.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Gruplarımız hakkında bilgi almak ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk
Alanında uzman öğretmen kadrosu
vip 5-10 kişilik gruplar
Öğrenci Odaklı Eğitim
Öğrenci ve Veli Koçluğu
Birebir ve Sınırsız Etüt
Özgün ve kaliteli yayın desteği
Dönem Öncesi Yaz Okulu Programı
Online kesintisiz eğitim
Bilgi Almak için