Kızılay Dershane Önerisi 2022

Ankara Dershane Fiyatları

Ankara Dershane Fiyatları kurumdan kuruma değişkenlik göstermektedir, bu değişikliğin sebebi birden fazla faktöre bağlıdır. Bu faktörlere örnek olarak;

 • Dershanelerin eğitim ve öğretim kadrosunun kalitesi
 • Öğrencilerin almış oldukları yıllık ders saatlerinin değişkenliği
 • Öğrencinin istediği kadar etüt alma imkanının olması
 • Kullanılan yayınların soru kalitesi ve özgünlüğü
 • Kullanılan deneme sınavlarının kalitesi ve özgünlüğü
 • Dershanelerinin öğrenciye sağladıkları ekstra olanaklar (Tam Gün Eğitim İmkanı)
 • Dershanenin bulunduğu konumun merkezi olması

gibi faktörler sebebiyle Ankara Dershane Fiyatları farklılık göstermektedir.

Kaliteli Eğitim Uygun Fiyata Alın

Her yıl Liselere Giriş Sınavı’na (LGS) yaklaşık 1.5 milyon, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) ise yaklaşık 2.5 milyon öğrencinin girdiğini biliyoruz. Öğrenciler çok ciddi bir yarış içinde, çok fazla çaba sarf ediyorlar. Aileler ise maddi-manevi çok fazla emek harcıyor, evlatlarının geleceklerini eğitim ve meslekleri ile teminat altına alabilmeleri için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyorlar.

İyi bir Üniversitenin, iyi bir bölümünden mezun olmanın oldukça büyük bir öneme sahip olduğu günümüzde, çocuğumuza yapabileceğimiz en güzel yatırım kuşkusuz ki onun iyi bir eğitim alması için gerekli imkanları sağlamaktır.

Çoğu zaman sadece okul, öğrencilerin lise yada üniversite sınavlarında başarılı olması için yeterli olmamakta, bu sebeple dershaneler sınava yönelik bir program ile öğrencilerini sınavlara hazırlamaktadır. Hal böyle olunca veliler ve öğrenciler gidecekleri dershaneler hakkında araştırma yaparak bütçelerine en uygun ve en iyi dershaneyi bulmaya çalışmaktadırlar. Bu sebeple Ankara Dershane Fiyatları da velilerin ve öğrencilerin en çok merak ettiği hususlardan birisidir.

Değerli veliler, kıymetli öğrenciler;

Öncelikle belirtmek isteriz ki Özel Rekor Dershanesi eğitime gönül vermiş ve eğitimi ticari bir meta olarak görmeyen idealist öğretmenler tarafından kurulmuş, kuruluşundan bugüne değin eğitimin kalitesi ve öğrencisinin motivasyonu yüksek tutmak amacıyla sınırlı sayıda öğrenci ile çalışmıştır.

Kurumumuzun odak noktası öğrenci başarısı üzerine yılların deneyimi ve birikimi ile planlanmış, tüm düzenlemeler bu odak noktası etrafında inşa edilmiştir. Kurumun amacı çok sayıda öğrenci alarak belirli bir grup öğrenciye iyi bölümler kazandırmak değil az sayıda öğrenci ile çalışarak tüm öğrencilerimize iyi üniversitelerin iyi bölümlerini kazandırmaktır.

Kurumumuz ücreti her zaman ikinci planda görmüş olup, hedefi olan öğrenciler ile çalışmaya gayret etmiş, öğrencilerini topluma faydalı birer birey olarak yetiştirmenin gayreti ve azmi içerisinde olmuştur.

Bu doğrultuda bizleri tanımanız ve ailemizin bir parçası olmanız için sizleri kurumumuza beklemekteyiz.

Ankara Dershane Fiyatları Ne Kadar?

Ankara dershane fiyatları 2023 yılında ortalama 30.000 TL – 70.000 TL aralığındadır.

Ankara dershane fiyatlarını karşılaştırırken göz önünde bulundurmanız ve kuruma sormanız gereken sorular;

 • Eğitimci kadrosunun alanında uzman öğretmenlerden oluşuyor mu?
 • Gruplar kaç kişiden oluşmaktadır?
 • Haftalık ders programları kaç saatten oluşuyor?
 • Kullanılan deneme, yayın ve kitaplar özgün ve yeni nesil soruları içeriyor mu?
 • Ders saatleri dışında etüt programları nasıl çalışıyor?
 • Öğrenci koçluğu sistemi ile birebir takip yapılıyor mu?

Söz konusu kriterler çoğaltılabileceği gibi, bu ve benzeri yanıtları aldığınız kurumlar öncelikli tercihiniz olmalıdır. Rekor Özel Öğretim kurumu olarak odak noktamız öğrenci başarısı üzerine yılların deneyimi ve birikimi ile planlanmış, tüm düzenlemeler bu odak noktası etrafında inşa edilmiştir.

Ankara Dershane Fiyatları Neden Değişkenlik Gösteriyor?

Ankara dershane fiyatlarının değişkenlik göstermesi birden fazla kritere bağlı olmakla birlikte, en önemli farklar grupların oluşturduğu kişi sayısı ve kurumda bulunan eğitimci kadronun alanında uzmanlığıdır. Kurumlarda bulunan eğitimci kadrosu tecrübeli ve deneyimli ders öğretmenlerinden oluşuyor, etüt programları için stajyer öğretmen kullanılmıyor ise bu durum karşınıza çıkacak dershane fiyatlarına doğrudan etki edecektir. Söz konusu duruma bağlı olarak 6 kişilik bir grupta ders görmek ile 20 kişilik bir grupta ders görmekte aynı sebeple ücretlerde fark oluşturacaktır.

Kızılay Dershane Fiyatları 2023

Ankara’nın Kızılay ilçesi pek çok dershaneye ev sahipliği yapmaktadır. Ankara kızılay dershane fiyatları 2023 yılında dershanenin tipine (Kitle-Butik), sınıf mevcuduna, dershanenin marka değerine göre belirlenmektedir. Kitle dershanelerinin öğrenci sayısının daha fazla olması sebebiyle butik dershanelere göre fiyatları daha düşük olabilir. Bununla birlikte kitle dershanelerde öğrencilerin birebir takip edilmesi eğitimci kadrosunun yetersiz kalması sebebiyle butik dershaneler göre daha zordur.

Kızılay dershane fiyatları 2023 kitle dershaneler için; 20.000 TL – 50.000 TL arasındadır.

Kızılay butik dershane fiyatları 2023 30.000 TL – 70.000 TL arasındadır.

Butik dershaneler hakkında daha fazla bilgi almak için Butik dershanelerimiz ile ilgili yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Ankara Dershane Yorumları

Ankara dershane yorumları da en az Ankara dershane fiyatları kadar merak edilen bir konudur. Geçmiş yıllardaki öğrenci ve velilerin tecrübelerinden yararlanmak kuşkusuz kurum hakkında size bilgi verecektir. Bu noktada göz önünde bulundurmanız gereken bir husus, çıkar çatışması sebebiyle kurum ile alakası olmayan yorumlar ya da tam tersi kurumun kendini olağandan farklı göstermek için yaptırdığı yorumlar olabilir. Bu sebeple önceliğinizin çevrenizde daha önce sınav tecrübesi yaşayan güvendiğiniz kişilerden referans almak olduğunu söylemek isteriz.

Rekor Özel Öğretim kurumu olarak kuruluşumuzdan bu güne değin toplam 150 kişilik kontenjanımızı aşmadan adımızı iyi üniversitelerin iyi bölümlerini kazandırdığımız öğrencilerimiz ile duyurmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Dershanemiz ve sistemimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Niçin Ankara’nın En iyi Dershanelerinden Biriyiz yazımızı okuyabilirsiniz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Gruplarımız hakkında bilgi almak ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk
Bilgi Almak için