Kızılay Dershane Önerisi 2022

Ankara Dershane Fiyatları

Ankara Dershane Fiyatları kurumdan kuruma değişkenlik göstermektedir, bu değişikliğin sebebi birden fazla faktöre bağlıdır. Bu faktörlere örnek olarak;

  • Dershanelerin eğitim ve öğretim kadrosunun kalitesi
  • Öğrencilerin almış oldukları yıllık ders saatlerinin değişkenliği
  • Öğrencinin istediği kadar etüt alma imkanının olması
  • Kullanılan yayınların soru kalitesi ve özgünlüğü
  • Kullanılan deneme sınavlarının kalitesi ve özgünlüğü
  • Dershanelerinin öğrenciye sağladıkları ekstra olanaklar (Tam Gün Eğitim İmkanı)
  • Dershanenin bulunduğu konumun merkezi olması

gibi faktörler sebebiyle Ankara Dershane Fiyatları farklılık göstermektedir.

Kaliteli Eğitimi Uygun Fiyata Alın

Her yıl Liselere Giriş Sınavı’na (LGS) yaklaşık 1.5 milyon, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) ise yaklaşık 2.5 milyon öğrencinin girdiğini biliyoruz. Öğrenciler çok ciddi bir yarış içinde, çok fazla çaba sarf ediyorlar. Aileler ise maddi-manevi çok fazla emek harcıyor, evlatlarının geleceklerini eğitim ve meslekleri ile teminat altına alabilmeleri için hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyorlar.

İyi bir Üniversitenin, iyi bir bölümünden mezun olmanın oldukça büyük bir öneme sahip olduğu günümüzde, çocuğumuza yapabileceğimiz en güzel yatırım kuşkusuz ki onun iyi bir eğitim alması için gerekli imkanları sağlamaktır.

Çoğu zaman sadece okul, öğrencilerin lise yada üniversite sınavlarında başarılı olması için yeterli olmamakta, bu sebeple dershaneler sınava yönelik bir program ile öğrencilerini sınavlara hazırlamaktadır. Hal böyle olunca veliler ve öğrenciler gidecekleri dershaneler hakkında araştırma yaparak bütçelerine en uygun ve en iyi dershaneyi bulmaya çalışmaktadırlar. Bu sebeple Ankara Dershane Fiyatları da velilerin ve öğrencilerin en çok merak ettiği hususlardan birisidir.

Değerli veliler, kıymetli öğrenciler;

Öncelikle belirtmek isteriz ki Özel Rekor Dershanesi eğitime gönül vermiş ve eğitimi ticari bir meta olarak görmeyen idealist öğretmenler tarafından kurulmuş, kuruluşundan bugüne değin eğitimin kalitesi ve öğrencisinin motivasyonu yüksek tutmak amacıyla sınırlı sayıda öğrenci ile çalışmıştır.

Kurumumuzun odak noktası öğrenci başarısı üzerine yılların deneyimi ve birikimi ile planlanmış, tüm düzenlemeler bu odak noktası etrafında inşa edilmiştir. Kurumun amacı çok sayıda öğrenci alarak belirli bir grup öğrenciye iyi bölümler kazandırmak değil az sayıda öğrenci ile çalışarak tüm öğrencilerimize iyi üniversitelerin iyi bölümlerini kazandırmaktır.

Kurumumuz ücreti her zaman ikinci planda görmüş olup, hedefi olan öğrenciler ile çalışmaya gayret etmiş, öğrencilerini topluma faydalı birer birey olarak yetiştirmenin gayreti ve azmi içerisinde olmuştur.

Bu doğrultuda bizleri tanımanız ve ailemizin bir parçası olmanız için sizleri kurumumuza beklemekteyiz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?

Gruplarımız hakkında bilgi almak ve sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eğitimdir ki, bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder.
Mustafa Kemal Atatürk
Mustafa Kemal Atatürk
Bilgi Almak için